FRENCH PRESS

French pressler bize harika bir kahve deneyimi sunar Gün içerisinde en sık ve keyifle tüketilen içeceklerden biri de kahvedir. Eşsiz kokusu ve lezzeti sayesinde güne enerjik başlamanızı sağlar. 1900’lü yıllarda kahvenin yaygınlaşmasıyla birlikte kahve demleme yöntemlerinde artış gösterir. 1932 yılında İtalya’da yapılan French Press günümüze kadar Fransızlar sayesinde gelir ve popülerliğini korur. Bu nedenle ismi French Presstir. French Press ile birlikte demlenen kahveler lezzetli ve harika  aromasını kaybetmeden demlenir.

FRENCH PRESS MODELLERİ

French Press nasıl kullanılır diye merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Öncelikle kettle ya da ocak yardımıyla suyu kaynatıp daha sonra French Press içerisine bir ya da iki kaşık kahve koymanız gerekir. Daha sonra kaynattığınız suyu French Press içerisine aktarmanız ve kapağını kapatmanız gerekir. Birkaç dakika bekledikten sonra kapak kısmında yer alan çubuğu orta seviyeye kadar getirip yaklaşık 1.5-2 dk bekleyip daha sonra çubuğu en sona kadar bastırabilirsiniz. Kahvenizi fincan ya da bardağınıza koyup kahvenizin tadını çıkarabilirsiniz.

ÜRÜNLERE ULAŞABİLMEK İÇİN

French press ürünün özelliklerine, boyutuna, marka ve modeline göre değişiklik göstermektedir. Farklı markaların seçenekleriyle her bütçeye uygun alternatif ürün seçeneklerine bycimbali.com üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tüm barista ekipmanları hem uygun fiyatlı hemde oldukça kaliteli ürünlerdir. Hepsi birbirinden şık tasarıma sahiptir. bycimbali.com ‘da geniş ürün yelpazesi içinde farklı markaların french presslerine yer verilmektedir. Avantajlı satın alma koşulları ve uygun fiyatları ile ihtiyacınıza uygun ürüne bycimbali.com üzerinden sahip olabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR