JİGGER 

Jigger ortak bir bar kokteyl ölçü aleti olarak kullanılır. Jigger çift taraflı ve barmenler içeceklerin içine döktükleri sıvıları ölçülü bir şekilde eklemeye yardımcı olur. Her iki tarafında da farklı kapasiteleri bulunmaktadır 3/6, 3/4, 1/3, 2/5, 2/4, 3/5 vb ölçüleri bulunmaktadır. Bununda barmenler hızlı bir şekilde ölçü kabı değiştirmeden kolaylıkla işlem yapabilir.

JİGGER MODELLERİ

Jigger baristaların vazgeçilmezi bir üründür. Kokteyl ve diğer içeceklere eklenecek olan alkolün oranını ayarlamak için kullanılan jigger çeşitleri, barmenlerin en çok kullandığı ekipmanlardandır. Jigger ürünü nedir diye merak ediyorsanız ürün ölçek ya da ölçüm makinesi olarak kullanıldığını kolaylıkla söyleyebiliriz. Genellikle çift tarafa sahip bir huniye benzeyen jiggerların, bir tarafı diğerinin iki katı iç hacme sahiptir. Paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir. Bu sayede uzun yıllar boyu şüphe etmeden rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kapasite olarak ülkeden ülkeye değişen farklı standartları mevcuttur. By Cimbali olarak kalitesiyle sizlere sunulan bu ürünlerrde kaliteden asla ödün vermiyoruz. Ürünler hakkında daha detaylı bilgi almak ve incelemek için bycimbali.com’u ziyaret ediniz.

ÜRÜNLERE ULAŞABİLMEK İÇİN

Jigger ürünün özelliklerine, boyutuna, marka ve modeline göre değişiklik göstermektedir. Farklı markaların seçenekleriyle her bütçeye uygun alternatif ürün seçeneklerine bycimbali.com üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tüm barista ekipmanları hem uygun fiyatlı hemde oldukça kaliteli ürünlerdir. Hepsi birbirinden şık tasarıma sahiptir. Bycimbali.com ‘da geniş ürün yelpazesi içinde farklı markaların jigger verilmektedir. Avantajlı satın alma koşulları ve uygun fiyatları ile ihtiyacınıza uygun ürüne bycimbali.com üzerinden sahip olabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR