KIYMA MAKİNESİ

 

Kıyma makinesi yoğunlıkla kasaplar tarafından kullanılmaktadır. Kıyma yapacağınız makinenin uygun, kaliteli bir ürün olması gerekmektedir. Kıyma makinesi üreticilerinden olan Boğaziçi 1976 yılında Ahmet Kırman tarafından Topkapı İstanbul’da kurulmuştur. Kuruluş döneminin ilk yıllarında üretimini alüminyum mutfak gereçleri üzerinde yoğunlaştıran Boğaziçi Mutfak, değişen süreçle birlikte ürün çeşitliliğini oldukça arttırmıştır. Birçok kategoride oldukça kaliteli ürünleri bulunmaktadır. Halen Topkapı İstanbul’da hizmet vermektedir. Hizmet verdiği sektörler başlıca mutfak üreticileri, endüstriyel mutfaklar ve zücaciyeler vb. olarak sayılabilir. Boğaziçi kıyma makinelerini ve boğaziçi markasına ait birçok ürünü incelemek ve satın almak için bycimbali.com ‘u ziyaret ediniz.

 

KIYMA MAKİNESİ MODELLERİ

 

Kıyma makineleri genellikle kasap işletmelerinde ve şarküteri işletmelerinde temel ihtiyaçlardan biri olarak görülmektedir.Gelişen teknolojinin kendini en güzel şekilde gösterdiği ürünlerden bir tanesi de kıyma makinesi modelleridir. Kıyma makinelerini işletmelerinizde uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Birçok farklı formda tüketilebilen eti, bir bütün olarak tüketmek istemediğinizde, kıyma şeklinde tüketebilirsiniz. Kullanacağınız makine modeline göre kıymanızı istediğiniz incelikte çekebilirsiniz. Makineler belirli bir kapasiteye sahip olarak elektrik vasıtasıyla çalışmaktadır. İşletmenizde bundan farklı et türlerinde kıyma işlemi yapmanız için çalışma sistemi oluşturacaktır. Yani seçtiğiniz makineler sayesinde dana eti, kuzu eti, keçi eti, sığır eti, tavuk veya hindi eti gibi birçok farklı et çeşidinde kıyma et elde edebilirsiniz

 

ÜRÜNLERE ULAŞABİLMEK İÇİN

Kıyma makineleri ürünün özelliklerine, boyutuna, marka ve modeline göre değişiklik göstermektedir. Farklı markaların seçenekleriyle her bütçeye uygun alternatif ürün seçeneklerine bycimbali.com üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Uygun fiyatlı kıyma makineleri uygun fiyatlı hemde oldukça kaliteli ürünlerdir. Hepsi birbirinden şık tasarıma sahiptir. Bycimbali.com ‘da geniş ürün yelpazesi içinde farklı markaların kıyma makinesi modelleri verilmektedir. Avantajlı satın alma koşulları ve uygun fiyatları ile ihtiyacınıza uygun ürüne bycimbali.com üzerinden sahip olabilirsiniz.

 

ADET
$808.70 + KDV
$824.98 + KDV
%2 İndirim
%2İndirim
Yeni Ürün
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR